Recenze Haier

Přidáno: 2. února 2022

Pracka se sušičkou má krásný design a spoustu funkcí. Její hloubka je větší než udáváno výrobcem - lehce přes 60 cm. Pere a suší velmi dobře, na sušení je zapotřebí delší čas, aby bylo prádlo opravdu suché.

Haier HD90-A3959-S

Haier HD90-A3959-S

Ověřený zákazník Obchody24.cz Radek

Přidáno: 31. ledna 2022

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Design
  • Prostorný buben
  • Účinnost sušení
  • Trochu hlučnější, ale nemám možnost porovnání
  • Absence držáku na boty
  • Absence osvětlení bubnu
HAIER HD100-A2979-S

HAIER HD100-A2979-S

Přidáno: 28. ledna 2022

• krásný design,jednoduché ovládání, tichý chod proti předešlé AEG, osvětlení , sušák na boty a obllečení ,které je třeba aby bylo rozložené .
  • Mezikus doporučený Meliconi Torre Style L60 bílý
  • zatím žádné ,ale pro něho možná důležité ,že dveře u tohoto typu nelze otočit . Jen u typu 90.....

Haier HSR3918EWPG

Haier HSR3918EWPG

Přidáno: 27. ledna 2022

• prostorná
  • krásný moderní vzhled
  • úsporná
  • tichý provoz
  • jednoduché ovládání

Za přijatelnou cenu krásná chladnička s velmi nízkou hlučností a spotřebou.

Martin Topiař Martin Topiař

Přidáno: 25. ledna 2022

• Hlučnost
  • Design
  • Velikost
  • Nekompletní návod
  • Ulpívání nečistot na těsnění po sušení

S pračkou jsem spokojen, zejména díky její tichosti během praní. Povedený je také design a její velikost. Na trhu není moc praček se sušičkou v hloubce 45 cm. Přiložený návod postačuje ke zprovoznění spotřebiče, avšak jednotlivé programy a jejich funkce jsou nedostatečně popsány. Po sušení zůstává těsnění bubnu pokryto jemným prachem, který by se měl pravidelně odstraňovat.

Přidáno: 23. ledna 2022

• design
  • vysouvací mrazák
  • schránka na rozmrazování

Po 14 letech jsem vyměnil lednici za tuto a jsem spokojený. Design je úžasný, po otevření dveří se led světlo postupně plynule rozsvěcí. Samostatný šuplík na ovoce a další na rozmrazování, nebo rychlé schlazení, dle volby nastavení. Nejvíc cool je ale mrazák, žádné otvírací dveře, ale dva samostatné šuplíky, za mě super. Bál jsem se jak to bude s dovíráním, ale je to vychytaný, šuplíky se v posledních pár cm jakoby přicucnou sami, skoro se vám vytrhnou z ruky. Zvykám si akorát na zvuk ventilátoru je sice tichoučký, ale pro mě novinka. Po otevření dveří se ale vždy vypne a zapne se zase až po zavření. Navíc přímo od Haieru dárek v podobě vína za 1750,-, záruka 5 let a 12 let na motor po registraci.

Haier HW120-B14979-S

Haier HW120-B14979-S

Přidáno: 20. ledna 2022

• hezké provedení, výkonná, tichá, pro mne splňuje vše co potřebuji, hodně se dá nastavit ...
  • zatím nic ...

perfektní, super .. doporučuji všem

Haier B3FE742CMJW

Haier B3FE742CMJW

Zdeněk Duchač Zdeněk Duchač

Přidáno: 19. ledna 2022

(naposledy upraveno 19. ledna 2022)

• Prostorná.
  • Úžasný systém a dělení mrazící části.
  • Individuální nastavení teploty v zásuvce v lednici.
  • Dobré, postupně zesilující osvětlení lednice.
  • Osvětlení i mrazící části.
  • Hezká designem
  • Cena je opravdu vysoká.
  • Mohla by se blížit k Německým, anebo alespoň těm Polským.

Zakoupeno na DATART. Recenzuji po třech týdnech užívání. Jelikož jsem si zvykl, že se mi dveře lednice zavírají samy, tak uvažoval i o stejně prostorné Haier A3FE742CMJ, u dvoudvéřové je prostě musíte zavírat. Koukal jsem po Haier už když jsem kupoval v 11/2018 Beko. Měl jsem si ji koupit hned (objednal a nakonec kvůli potřebným drobným úpravám kuch. linky zrušil). Tenkrát byly i levnější. Je sice tichá, ale přesto ji více vnímám, než tu Beko, také dvouokruhovou. Občasné zvuky (lupnutí apod.) je prý normální. Celkově jsem spokojen.
Zdeněk Duchač

Munkh Tsetsen Munkh Tsetsen

Přidáno: 18. ledna 2022

• krasny design
  • nedomysleny vyrobek 2v1, hlavne susici cast

Poridila jsem si tento 2v1 vyrobek, abych si usetrila misto v koupelne. Jsme bohuzel zklamana.

Mam tento vyrobek rok doma a susila jsem asi 15x.
za ten rok uz 3x jsem musela objednat servics kvuli susicce, ktera prestala po 6-7 suseni fungovat. Napotreti mi pracku museli odvezt na servis. takze jsem cely mesic bez pracky.

Obecne jsem pochopila, ze po kazdem suseni se musi normalni samostatna susicka cistit. Ale tenhle 2v1 susicka a pracka tohle nema. Ma se vycistit samo. Akorat ono to nefunguje, proto se susicka porad ucpava.

Nedoporucuji nikomu susicku a pracku 2v1, pokud ten vyrobek nema domysleny system vycisteni susicky.

Haier HW80-B14979-S

Haier HW80-B14979-S

Přidáno: 17. ledna 2022

• Příznivá cena za kombinaci dvou produktů
  • Tichý provoz praní
  • Tichý provoz sušičky
  • Pěkný design
  • Vnitřní osvětlení
  • Kvalitně vysušené prádlo
  • Snadné menu pro ovládání
  • Záruka 5 let od výrobce na spotřebič nebo 12 let na motor (volitelné)
  • prach zůstává na gumách po sušení ale to je malichernost:-)

Tento produkt jsem zakoupil na základě D testu,
zatím odzkoušený pouze cca 10 cyklů, ale zatím se vše ukazuje v pořádku, výrobek se jeví jako robustní a tak věřím, že deklarovaná záruka 5 Let nebude využita a výrobek poslouží déle!

Haier Tundra Plus

Haier Tundra Plus

Ověřený zákazník BENEFIT TERM Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2022

Zakoupeno v BENEFIT TERM

těch pár dní je na hodnocení moc brzo

Přidáno: 12. ledna 2022

• Chladnička byla perfektně zabalena
  • Velmi tichý chod
  • Výborné funkce a ovládání
  • Krásný vzhled

Vynikající chladnička(vzhled,parametry,užitnost) do moderní kuchyně, doporučuji.

Přidáno: 11. ledna 2022

• Krásný doplněk kuchyně. Praktický matný povrch, digitální ovládací displej na zevní straně dveří lednice, tichý chod.

Lednici jsme si vybrali na základě rozměrů a recenzí uživatelů. Užíváme ji teprve pár dní, ale velká spokojenost, doporučujeme.

Jarmila Střesková Buršíková Jarmila Střesková Buršíková

Přidáno: 11. ledna 2022

• Prostorná lednice pro rodinu.
  • Do mrazáku se krásně vše naskládá a šuplíky jsou přehledné.
  • Prodloužená 5letá záruka.

Designově povedené provedení, antracitová barva.
Lednice je dobře osvětlená a vejdou se do ní i hrnce.
Při registraci je u lednice prodloužená záruka na 5 let.
Malinko zamrzela energetická spotřeba - E.

Štěpánka Musilová Štěpánka Musilová

Přidáno: 3. ledna 2022

• Přidávám recenzi asi po 1 měsíci používání. Musím říci, že pere opravdu dobře. Je pravda, že některé programy jsou časově delší, ale to je potřeba si postupně vychytat. Já doporučuji prát na pírko - pere zhruba 45 minut a bohatě to stačí. Sušení má 3 funkce. Mám vyzkoušené všechny tři. 1. - do skříně, opravdu můžete rovnou složit do skříně. Je pravda, že některý materiály jsou hodně zmačkaný , především to dělají útěrky, ale jinak za mě super. 2. Na nošení - je to trošku vlhké, akorát na sebe hodíte a jdete 3.program na žehlení- ideální program, jestli chcete hned prádlo vyžehlit :-).
  • Suší 2-3h, podle hmotnosti prádla.
  • Co mě překvapilo, že jsem hledala, jak je u samostatných sušiček- sběr - filtr na nečistoty od prádla, tak to tam není. Nečistoty z prádla se uchytávají v těsnění ( v žlábku - otvoru u bubnu). Já osobně to čistím kapesníkem nebo vlhčákem a je jako nový.
  • Četla jsem v recenzích , že je nepřehledný manuál, taky jsem trošku chvilku tápala, ale po pár přečtení, byl srozumitelný. Nevidím v tom problém.

Celkově jsem z pračkou moc spokojená. Pro 4 členou rodinu, kdy perete takřka každý den, je v zimě neocenitelný pomocník. Prádlo vysuší do sucha a rovnáte rovnou do skříně. Můžu pouze doporučit.

Přidáno: 26. prosince 2021

• Velka, usporna lednice
  • Zatim nic

Kdyz jsem vybirala lednici, porovnavala jsem ruzne znacky a typy. Tato lednice byla svuj objem jedna z nejuspornejsich, zatim ji mam kratce, tajze hodnotim pozue vzhled a ten je mocpekny.

Přidáno: 25. prosince 2021

• Prostorná lednice, přijatelná spotřeba, wifi konektivita - je možnost nastavené teploty atd. Velmi dobré pokročilé funkce.
  • Vyšší cena

Lednice je velmi kvalitní výrobek pro náročnější zákazníky. Lednice nabízí velmi velký prostor pro uskladnění potravin. Hluk téměř žádný. Instalované led osvětlení je velmi příjemné a nebolí z něho oči. Lednici bych rozhodně doporučil.

Haier HWS84GA

Haier HWS84GA

Viktor Jungbauer Viktor Jungbauer

Přidáno: 24. prosince 2021

• Velmi tichá 37 db, předtím jsem měl 39 a ten rozdíl tu opravdu je.
  • Skvěle chladí - ověřoval jsem teplotu vzduchovou sondou.
  • Sice je jednozónová, nicméně při nastavení např. 11 stupňů, naměříte ve spod cca 9, takže za mě když dáte červená nahoru, bílá dolu, nastavíte 13 stupňů tak nemusíte kupovat dražší vícezónové.
  • Decentní led osvětlení, které se zapíná po otevření dveří s volným nástupem - velmi pěkné
  • Ocenil bych ještě jedno patro ve spod, ale to je drobnost. Koneckonců tam dáte objemnější lahve.
  • počítejte s reálnou kapacitou cca 65 až 70 lahví, pokud máte různé tvary vín.

Skvělý poměr cena výkon
Tichá
Design
Lze otevírat zprava i zleva

Přidáno: 20. prosince 2021

• Velmi brzké dodání, nízká hlučnost - v obýváku nejde téměř slyšet. Design super. Chladí rychle. Doporučuji. Vybráno dle recenzí.

Ověřený zákazník MALL.CZ Pavel

Přidáno: 19. prosince 2021

(naposledy upraveno 14. ledna 2022)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Vinotéka splnila moje očekávání