Recenze Haier

Haier HSR3918ENPG

Haier HSR3918ENPG

AgroKonzulta Eshop AgroKonzulta Eshop

Přidáno: 21. července 2022

(naposledy upraveno 15. listopadu 2022)

• dobrý produkt za dobrou cenu
  • za danou cenu zřejmě nejlepší produkt v této kategorii velikosti lednice
  • nefér taktiky prodejců viz níže
  • náš kus po zapnutí kompresoru vydával nepříjemné elektronické bzučení a občas dost hlasitě bublal - detailněji níže ve shrnutí - opraveno v rámci reklamace

TAKTIIKY PRODEJCŮ A ESHOPŮ
POZOR - řada prodejců mlčí o možnosti získání prodloužené záruky 5 let na bezplatný servis. Sice prezentují záruku 12 let na kompresor, ale ve skutečnosti oboje získáte až po registrace do 14 dnů od nákupu, a o nutnosti registrace Vám nic neřeknou!

Někteří prodejci mají i tu taktiku, že Vám nutí zakoupení jejich vlastní prodloužené záruky, například +3 roky za 3999,-Kč, případně Vám ji nutí i se slevou (zlevní Vám lednici, když už předem ví, že za pár dnů vyjedou s oficiální slevou ppro všechny, a tím jakoby máte zakoupení záruky levnější). Tato extra záruka je řešena extra smlouvou mezi Vámi a pojišťovnou, prodejce je zprostředkovatel a bere za Vás provizi.

Nenechte se oklamat a nezmeškejte registraci.

Ani samotný produkt svými reklamními polepy neinformuje bez chyby - velká samolepka "12 let záruka na kompresor" a jen zcela malým písmem, nahrazujícím spodní orámování samolepky, informuje o nutnosti registrace. O další 5leté záruce ani zmínka. Ale ovšem o možnosti získání několika lahví vína zdarma informuje další samolepka hodně velkými písmeny.

Tento stav je jak u některých kamenných prodejen tak i v některých eshopech.

Tak nezapomeňte na včasnou registraci do 14 dnů od nákupu (od data na účtence).

více o záruce zde:
Za značkou Haier v ČR stojí Candy Hoover ČR s.r.o.

HODNOCENÍ
Vybral jsem si tuto lednici proto, že jsem ji viděl naživo známé - byla neskutečně tichá, nebylo v podstatě znát, že běží. Náš kus po zapnutí kompresoru vydával nepříjemné elektronické bzučení a občas dost hlasitě bublal.První reklamace skončila výsledkem, že lednice funguje a hlučnost odpovídá deklarovaným decibelům. S tím jsem se nespokojil a reklamaci opakoval. Druhý servisák konstatoval, že určitý zvuk lednice vydává, a při další návštěvě vyměnil krabici s ovládací elektronikou. Bzučení ustalo, a lednice nyní vydává zvuky, které bych u lednice očekával - lehké šumení, a bublání jen minimálně. Ale oproti lednici shodného typu u známé slyšet je, u ní je skutečně neslyšná.

Až budete někdo psát další recenzi, napište, jak "hlučná" je Vaše lednice - jestli šumí tak, jak byste očekávali, nebo jestli je téměř až neslyšná.

15.11.2022 - když tu v novějších příspěvcích čtu, že máte lednici super tichou, tak mi je líto, že moje lednice tichá není - sice po výměně elektroniky už nedělá nepříjemný elektronický zvuk, ale přesto je dost slyšet jak proudí kapalina, občas se v tom ozve zabublání, kdyby to byla myčka, tak řeknu, že je také téměř tichá. Ale je to lednice. Mohu se jen domnívat, že moje lednice není tichá jako Vaše jen proto, že mi ji zaměstnanec PlaneoElektro přivezl rozbalenou a položenou na zádech, což výrobce zakazuje. Ačkoliv jsem ji nechal 2x24 hodin po dovezení odstát, než jsem ji zapojil, tak stejně tichá není. Ale to už bohužel nevyreklamuji - jsem v limitu decibelů uváděných na lednici, takže z pohledu servisu zde žádná závada už není.

Haier XIB 6B2S3FS

Haier XIB 6B2S3FS

Přidáno: 20. července 2022

(naposledy upraveno 20. července 2022)

• Ticha.
  • Dobře myje.
  • Snad kvalita.
  • Wifi
  • Tableta vypadává do přesně určeného prostoru, proto se nemůže stát, že se nerozpustí.
  • Myčka s výbornými parametry.
  • Zatím nic.

Funguje skvěle můžu doporučit.

Haier WS30GA

Haier WS30GA

Přidáno: 18. července 2022

(naposledy upraveno 18. července 2022)

• tichá
  • perfektně chladí
  • hezký, decentní vzhled
  • dřevěné police
  • záruka 5 let + 12 let na kompresor (po registraci)
  • osvětlení by mohlo více svítit
  • do jedné police se nevejdou dlouhé lahve

Hledal jsem vinotéku, která bude kompaktní, ale zároveň se do ní vejde dostatečný počet lahví. U mě 30 lahví naprosto dostačuje. Přecházím z menší vinotéky, která oproti téhle méně chladila a byla ve výsledku hlučnější. Vinotéku mám umístěnou v obývacím pokoji a při sledování tv nás vůbec neruší. Jen když sepne kompresor, je vinotéka lehce hlučnější, ale není to nic hrozného. Vinotéku používám cca týden a zatím jsem nadmíru spokojen.

Haier HWS77DGAU1

Haier HWS77DGAU1

Ověřený zákazník Alza.cz Tomáš K.

Přidáno: 16. července 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Pěkný vzhled, reprezentativní, tichá.
  • Dvouzónová, pěkné osvětlení, které jde i vypnout.
  • Má zamykání.
  • Spíš počítat s nižši kapacitou pro lahve, ale nic dramatického.

Vinotéka odpovídá popisu, výhoda zamykání. Trochu brát s rezervou počet lahví, záleží také na velikosti a jak jsou uloženy. Pěkné dřevěné, částečně výsuvné police.
Zatím máme krátce, ale splňuje očekávání.
Celková spokojenost, hodí se jak do domácnosti, tak i pro komerční účely.

Přidáno: 27. června 2022

(naposledy upraveno 27. června 2022)

• Dvouzónová
  • Kvalitní zpracování
  • Tichá
  • Uspořádání lahví

Poměr cena/výkon odpovídající

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Suda

Přidáno: 24. června 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Ovládání je intuitivní, tichá pračka pěkný design.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník Domácí VINOTÉKY Lucie

Přidáno: 21. června 2022

Zakoupeno v Domácí VINOTÉKY

Zatím testuji jen pár dní, ale naprostá spokojenost. Vinotéka je tichá, přes aplikaci šlo vše skvěle nastavit. Nevejde se do ní uvedených 42 lahví, ale o pár lahví méně, ale s tím jsem na základě ostatních recenzí počítala. Cena odpovídá kvalitě.

Haier B3FE742CMJW

• LED osvětlení včetně mrazáku
  • Dobře řešený mrazák - zásuvky Easy Access
  • Antibakteriální ochrana
  • Total No frost
  • My zone, Multi Air Flow
  • Invertorový kompresor
  • Rozdílné informace ohledně objemu na webových stránkách a v manuálu

Zatím používáme krátkou dobu, ale zatím velká spokojenost

Ověřený zákazník OKAY.cz Vladimíra Nogová

Přidáno: 6. června 2022

Zakoupeno v OKAY.cz

• V setu se sušičkou za velmi dobrou cenu
  • Krásný design, extrémně tichá, prádlo kvalitně vypráno i vyždímáno, díky tomu rychle schne na sušáku i v sušičce, parní funkce
  • Mnoho funkcí, osvětlený buben, automatické umytí dvířek i dávkovače po vyprání
  • Energeticky nenáročná, nízká spotřeba vody
Haier HD100-A2979

Haier HD100-A2979

Ověřený zákazník OKAY.cz Vladimíra Nogová

Přidáno: 6. června 2022

Zakoupeno v OKAY.cz

• Koupeno v akci za velmi výhodnou cenu
  • Tichá,prostorná, kvalitně usušeno, prádlo není třeba žehlit
  • Mnoho funkcí, krásný design, energeticky nenáročná
HAIER HWS49GA

HAIER HWS49GA

Ověřený zákazník 2jakost.cz Ondřej Tesař

Přidáno: 31. května 2022

Zakoupeno v 2jakost.cz

• nejnižší spotřeba široko daleko - energetická třída F (104 kWh/rok)
  • velmi nízká hlučnost - při běžném denním režimu neslyšitelná (37dB)
  • vzhledově malá, ale velkorysá velikost uvnitř :) 49 lahví
  • dřevěné poličky - kvalitnější udržování vlhkosti - kvalitnější skladování a archivace vína
  • pěkný vzhled
  • zatím žádné zápory

Elegantní vzhled volně stojící vinotéky. Velmi dobrá spotřeba a hlučnost nabízených vinoték na trhu v této cenové relaci :)

Ověřený zákazník 2jakost.cz Luboš

Přidáno: 31. května 2022

• Zatím mám krátce.

Ověřený zákazník 2jakost.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. května 2022

Zakoupeno v 2jakost.cz

• lednice je opravdu tak tichá, že o ní vůbec nevíme

Přidáno: 19. května 2022

• Velikost, design, spotřeba

Celková spokojenost. Uložení lahví do dřevěných polic. Příjemné osvětlení. Vinotéku doporučuji.

Haier HW80-B14979-S

Haier HW80-B14979-S

Ověřený zákazník OKAY.cz Jarka

Přidáno: 17. května 2022

• Opravdu tichá pračka
  • Ani se nehne
  • Úsporná
  • malinko vyšší cena

Nejlepší pračka co jsem zatím měla. I přes vyšší pořizovací cenu to za to stálo. Prádlo není zmačkané jako z předchozí pračky. Délka pracího cyklu také není dlouhá ( má spoustu programů) a hlavně je jednoduchá na ovládání.

Haier HW80-B14959TU1-S

Haier HW80-B14959TU1-S

Přidáno: 15. května 2022

• Dobrá cena
  • Ultra tichý chod
  • Pračka nám zcela vyhovuje, spousta programů přes aplikaci
  • Lehké ovládání pračky
  • Dostatečně velký buben i pro čtyřčlennou rodinu 8kg
  • Osvětlení bubnu
  • Po registraci prodloužená záruka na pračku 5let na motor 12let
  • Zatím žádné

Pračku máme krátkou dobu ale zatím jsme velmi spokojení. Pračka dobře pere a je velmi tichá. Přes aplikaci spousta programů (55). V každém programu je možnost nastavit individuálně počet máchání (1-5), délku praní (5 - 120min) , otáčky odstřeďování (400 - 1400)

Přidáno: 15. května 2022

• hezký design
  • vejde se spousty prádla
  • tichá
  • minimální vibrace
  • nezjištěno

od první chvíle se stala mazlíčkem naší rodiny, ještě jsme si přikoupily sušičku od stekné značky a především žena oceňuje, že prádlo je krísně vypravé a ze sušičky jsou osušky tak nadýchané jako se to neporarilo nikdy na sluníčku

Haier HB17FPAAA

Haier HB17FPAAA

Ověřený zákazník MALL.CZ Marra

Přidáno: 13. května 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• perfektní dílenské zpracování
  • velice nízká hlučnost přesně jak uvádí popis výrobce
  • ani nepoznáte na hlučnosti, že jde o total no frost
  • velice vychytané osvětlení daily light (celoplošný LED zadní panel)
  • Všechny šuplíky na sofistikovaných pojezdech
  • amerika která vejde i do kuchyně v paneláku
  • vzhledem k základnímu cenové kategorii v řadě chybí držák na láhve, ale lze za velmi přijatelnou cenu dokoupit

Po lednici, kterou touto novou nahrazujeme, která měla jen statické odmrazování pouze v prostoru chladničky, jde o šok v pozitivním slova smyslu.
Čínsky výrobce se vypracoval za tu dobu co ho sleduji na naprostou špičku v oboru.
To že lednici nemusíte rozmrazovat ani v mrazáku je v kontextu celkové funkce naprosto podružná záležitost, hlavní je super kvalitní distribuce chladu v celém prostoru z rozdílem horní police ,dveře /spodní police pouze 3°C v hraničních hodnotách spínacích cyklů !!! Totální snížení vlhkosti oproti klasické "nenámrazové" chladničce až o 15%.Trvanlivost potravin tak prodloužena až na dvojnásobek.
Litujeme, jen toho, že jsme tuto lednici nepořídili již dávno.

Ověřený zákazník Electro World Martin

Přidáno: 13. května 2022

(naposledy upraveno 13. května 2022)

Zakoupeno v Electro World

• Velká kapacita oproti velikosti
  • Tichý chod i při ždímání
  • Spoustu programů
  • Úprava rychlosti ždímání a teploty
  • Na dotykové tlačítko ON se musí důrazněj tlačit
  • Na černém víku je vidět každé smitko

Pračku jsme pořizovali do malého bytu, aby se vešla do vestavěné skříně a na ni sušička.
Prostorově je skvěle řešená, a má na svou malou hloubku super kapacitu. Pere šetrně, tiše a přijde mi, že čím více otáček při ždímání, tím je ždímání tišší. Spokojenost.

Přidáno: 6. května 2022

• krásný design, tichý chod, je uzamykatelná,
  • vejde se do ní velké množství lahví

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25