Recenze Haier

Haier HW80-B14959S8U1S

Haier HW80-B14959S8U1S

Přidáno: 16. listopadu 2022

• stylový desing
  • úzká, ale přitom velký buben (8kg)
  • prodloužená záruka na motor
  • rychlost vyprání oproti předchozí pračce
  • chybí teplota na 50 stupňů
  • pozor na údaje o rozměrech

jsem spokojená
doufám, že bude sloužit dlouho

Haier HW100-B14979-S

Haier HW100-B14979-S

Přidáno: 16. listopadu 2022

• Úsporná
  • Velmi tichá
  • Větší kapacita prádla
  • Hezký design
  • Oplachování dvířek
  • Po doprání se rychle vypne
  • Mnoho využitelných programů
  • Pára
  • Program na skvrny
  • Motor přímo na bubnu
  • Přizpůsobí délku cyklu a vody podle váhy prádla
  • Program refresh je super
  • Snadný přístup k filtru
  • Když dopere,tak jen cvakne.Hodilo by se jedno pípnutí.

Pračku mám krátce,ale zatím jsem s ní maximálně spokojená.Pračka je opravdu velmi tichá,má hezký design.Je užší než moje předchozí pračka,která byla na menší množství prádla,což mně překvapilo.Zatím vše dobře vypráno i vyždímáno.Čekala jsem hlubší buben,když má být na deset kg prádla,uvidím jak si poradí až budu prát přikrývky,třeba nakonec mile překvapí.Líbí se mi,že prací cyklus časově přizpůsobí množství prádla v pračce.Tohle je snad první pračka u který využívám větší množství programů než dřív a je super,že lze programy přizpůsobovat ať už přidáním páry nebo odstraňováním fleků atd.Pračka se dobře a lehce ovládá,jen je škoda,že není v češtině.Myslím,že plno lidí,kteří neumí anglicky by tohle mohlo odradit.

Haier HWD100-B14979-S

Haier HWD100-B14979-S

Přidáno: 14. listopadu 2022

(naposledy upraveno 29. prosince 2022)

• Dostatečný výběr programů jak pro praní tak sušení
  • Tichý chod i při ždímání
  • Velký buben
  • Spotřeba energií
  • Sprcha bubnu je k ničemu, gumové těsnění dvěří se musí čistit po sušení ručně.
  • Sušení nemá možnost nižší teploty šetrné k jemným materiálům
  • Servis - domluva trvá, nemají volné termíny až za delší čas, nefungující systém, musíte neustále volat a kontrolovat, že se reklamace vyřizuje.

Hodnotím po 11 měsících používání. Pračka se sušičkou se osvědčily, i když chybí možnost manuálního nastavení času praní, u sušení lze vybrat z několika možností. Automatické programy mají nahodilou funkci, při spuštění ukážou čas do konce, ale od skutečného času se liší i v hodinách, kdy po hodině praní se čas klidně o hodinu posune.

Zatím největší problém je s reklamací, na stránkách Haier si objednáte opravu, ti ji předají další firmě, která pak objedná opravu u třetí firmy. Nalezení volného termínu opravy je na dlouho a po první opravě se chyba objevila znova po 1 praní a sušení. Oprava se nakonec zdařila, i když až po 30 denní lhůtě dané zákonem. Nakonec tedy byla sušička cca 2 měsíce mimo provoz.

Problém sušičky je prý obecný, kdy se zanáší prachem ze sušeného prádla a po čase dojde k ucpání a poškození. Měnila se nakonec elekronika s ovladači a napouštěcí ventil. Předpoklad je, že podobný problém se vyskytne znova. Máme 5 let prodlouženou záruku, tak uvidíme.

Haier HB26FSNAAA

Haier HB26FSNAAA

Ověřený zákazník MALL.CZ Ada

Přidáno: 12. listopadu 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Velikost, design, osvětlení, extrémně tichá
  • Abnormálně těžká 200 kg, pro manipulaci nutno předem vše změřit, zcela rozbalit ještě přede dveřmi jinak nikde neprojde na výšku ani hloubku.
  • Ne zcela šťastné otevírání křídel dveří. Pro vstup jen do levé části lednice nutno otevřít oboje dveře. Taktéž šuplíky chladničky přístupné pouze po úplném otevření obou křídel dveří.
Haier HW80-B14979S8-S

Haier HW80-B14979S8-S

Přidáno: 11. listopadu 2022

• Byla jsem překvapena tichým chodem pračky. Když ždímala, téměř jsem ji neslyšela. Oceňuji krásný design, volbu programů dle váhy a materiálu, možnost u jednotlivých programů nastavit teplotu, dobu praní, počet otáček. Spokojenost.

Přidáno: 5. listopadu 2022

• Sušička vyniká nejen svým vzhledem ale i funkcemi. Ovládání je velmi jednoduché a navíc je možné použít i dálkové ovládání přes telefon.
  • Oproti sušičkám LG je hlasitější, ale není to nic hrozného. Já ji volil kvůli vzhledu a neměnil bych.

Haier HW80-B14959U1-S

Haier HW80-B14959U1-S

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Zdeněk

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Opravdu tichá, bez vibrací, krásný design, perfektně pere i ve studené vodě na krátkou dobu, ovládání přes WiFi a aplikace v mobilu. Vřele doporučuji

Otevírání dvířek bez kliky. Je to o zvyku

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Haier HW80-B14979-S

Haier HW80-B14979-S

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vypadá fakt skvěle po designové stránce. Mám ji krátce, ještě není v provozu. Uvidíme, no myslím že jsem neudělal chybu s koupí. Ukázal jsem jí ženskému elementu a wau efekt se dostavil.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

• 5 let záruka na celý spotřebič
  • osvětlený buben
  • dostatek programů
  • funkce pára

Pračku mame zatim 3 týdny ale už vyprala asi 15 várek. Spokojenost. Funkce pára je skvělá, prádlo krásně vyprané bez zápachu. Líbí se mi osvětlený buben.
Při zdimani je relativne tichá, více hluku dělá při napouštění vody, ale noc závratného.
Mohu doporučit i za tak krátkou dobu, ldy už neco pračka vyprala na různé programy.

Haier HD90-A3979

Haier HD90-A3979

• Tichý chod
  • Osvětlený buben
  • Není cítit po plastech
  • Prádlo krásně vysušene
  • Dostatek programů

Sušičku Heier jsme koupili na doporučení obchodníka. Značku jsme nikdy před tím neznala a jsem mlc ráda že jsme ji vzali. Disajn je moc hezký, tichá a prádlo krásně vysušené. Doporčujeme

Haier HWD80-B14959U1-S

Haier HWD80-B14959U1-S

Přidáno: 3. listopadu 2022

• Velmi tichý mód praní, ale i sušení. Prádlo výborně vyprané i suché. Propojení s telefonem, lehké a rychlé. 100%
  • Zatím nic!

Pračko/sušičku máme necelý týden a jsme 100% spokojeni. Dostali jsme tip od odborníka z oboru na tuto pračko/sušičku. Vybrali jsme si tento produkt, protože nám prádlo doma moc neschnulo, takhle zadám program na sušení podle objemu prádla a i třeba za 30 min mám suché oblečení. SUPER!! Instalace nebyla vůbec náročná. Vzhled pračky je moderní a propojení s telefonem je také jednoduché a super.Objednávali jsme z DATARTu, vše proběhlo v pořádku. Rychlé, bezproblémové dodání.

Haier HW80-B14959TU1-S

• tichá
  • krásný design
  • velký otvor
  • osvětlení bubnu
  • bez signaizace ukončení praní
  • hloubka neodpovídá uvedeným rozměrům, jelikož v zadní části, kde vedou hadice a elektrická šňůra na připojení není kryt rovný, ale je vypouklý

Má přehledný display s jednoduchým ovládáním. Moderní vzhled. I když se jedná o slim pračku tak kapacita 8 kilo prádla je pro čtyřčlennou rodinu naprosto dostačující.

Haier XIB 6B2S3FS

Haier XIB 6B2S3FS

Přidáno: 31. října 2022

(naposledy upraveno 31. října 2022)

• Ticha.
  • Dostatek mycích programů
  • Myčka s výbornými parametry.
  • Po registraci 12 let záruka na motor
  • Po registraci záruka 5 let na myčku
  • vyšší cena

Snadné ovládání.
Aplikace hOn funguje bez problému.
Mohu doporučit.

• Super vzhled
  • Podsvícení bubnu
  • Maximální spokojenost

Přidáno: 30. října 2022

• pračku jsem si vybrala na základě recenze známého
  • a kvůli funkcím a vzhledu spotřebiče
  • poměr výkon/cena mě přesvědčily o koupi
  • pračka je nová, takže zatím sbírám zkušenosti

+poměr cena/výkon je super
+zdarma prodloužená záruka na celý spotřebič i motor
+je velmi tichá i při ždímání
+při ždímání se ani nehne
+velké dveře pro vkládání prádla
+osvětlení pračky
+funkce pára
+funkce refresh
+automatický program, zvážení prádla a nadávkování vody a zkrácení délky programu
+možnost zkrácení programu
-chvilku jsme zkoumali, jak nastavit zvuk ukončení praní, ale nakonec to nebylo tak složité a přišli jsme na to ?o)
Pračku mám krátce, tak uvidíme, ale naši původní pračku asi nepřekoná, protože prala s menšími opravami celých 28let!!!

Haier HD80-A3959-S

Haier HD80-A3959-S

Přidáno: 30. října 2022

• Velký objem
  • Tichá v porovnání s předchozí
  • Dobře čistitelný "trojitý" filtr
  • Možnost propojení přes aplikaci
  • ?

Naše předchozí značka sušičky byla AEG. Fungovala bez závad skoro 10 let. Koupě nové byla tedy předem jasná.
Nemile jsme byli ale zaskočeni filtrací, kdy dnešní AEG sušičky mají pouze 1 filtr a naše "stará" už tehdy měla 3. Proto jsem zvolil tuto značku s trojitým filtrováním a větším vnitřním objemem. Zatím máme krátce, filtrace funguje na jedničku, lepší než naše původní sušička.

HAIER HW80-B14939-S

HAIER HW80-B14939-S

Přidáno: 26. října 2022

• jednoduché ovládání
  • možnost volby otáček u programů
  • program na 15 min

Pračku jsme koupili za slušnou cenu, zatím jsme neobjevili žádný problém. Trochu jsme se báli neznámé značky, ale myslím, že zbytečně. Překvapil mě zásobník na desinfekci.

Haier A3FE835CGJE

Haier A3FE835CGJE

Ilona S. Ilona S.

Přidáno: 25. října 2022

• skvělé vnitřní uspořádání
  • přihrádka na čerstvé potraviny s 1 °C
  • přihrádka na rozmrazování nebo nápoje s 0 °C
  • prostorné šuplíky v mrazáku s boxem na drobnosti nebo rychlé zmrazení
  • hezky vypadá
  • zatím nic

Dobré uspořádání bylo při výběru lednice důležitější než její velikost. Velikostně je pro běžnou rodinu naprosto dostačující.
Tišší už být ani nemůže, první den jsem chodila poslouchat jestli opravdu funguje. Je příjemné, že se při otevření světlo rozsvěcuje postupně. Výrobce uvádí, že mrazák je důmyslně navržen, což je pravda. Škoda jen, že není i fotka, protože právě u hlubokého šuplíku předpokládáme dlouhé hledání správného balíčku. Kdybych viděla obrázek, místo ujištění výrobce, uspíšilo by to rozhodnutí o nákupu.

Přidáno: 24. října 2022

• Krásný design
  • Smart funkce
  • Nízká spotřeba
  • Zatím jsem neměla možnost najít

Koupila jsem tuto sušičku v setu s pračkou. Původně jsem uvažovala o AEG. U elektrospecialisty jsem poprvé viděla set od firmy Haier naživo a měla jsem jasno, že pokud je nemám schované ve skříni je Haier design jasná volba!
Nevynikají oproti AEG ve stejné cenové kategorii pouze designem, ale i smart funkcemi a technologiemi.
Věřím, že vydrží také tak dlouho a budou spolehlivé. Firma Haier dává 12 let na záruku motoru.

Haier HSR3918ENPG

Haier HSR3918ENPG