Recenze Haier

Přidáno: 2. února 2023

• velikost bubnu
  • kvalitně vyprané prádlo
  • nadčasový design a kvalita zpracování
  • velice tichý chod
  • mnoho funkcí a osvětlení bubnu i v průběhu praní

Firma Haier je jedničkou na trhu, kvalitní zpracování, použité materiály a hlavně podpora a dlouhá záruka na motor. Samozřejmostí je případný servis a to i s krátkým dodáním případných dílů, vzhledem k továrnám na evropském území.

Hlavní důvod proč jsem si tuto pračku vybral je prostě jednoduchá...každý chce mít skvěle vyprané prádlo !

Haier HW120-B14979-S

Haier HW120-B14979-S

Přidáno: 31. ledna 2023

• opravdu velmi prostorný osvětlený buben
  • designově velmi povedená a v setu se sušičkou ladí skvěle
  • odstřeďování není tak hlučné, jak bych čekal
  • parní praní
  • u tohoto modelu nelze přehodit dvířka na druhou stranu, pro nás to nevýhoda není, vedle ní je sušička Haier s opačným otevíráním, takže ok

Pro nás to byl upgrade z předchozí 8kg na tuto 12kg pračku a je to velká změna. Buben je opravdu prostorný a jeho osvětlení usnadňuje vyndavání prádla a určitě tam nic nezapomenete :)
Přednastavených programů je dost a jsou variabilní. Používám jich zatím 6. Nechybí ani programy na rychlé praní :) Návod je přehledný. Ovládací tlačítka jsou dotyková a reagují rychle.
Za mě velká spokojenost .)

HAIER HD100-A2979-S

HAIER HD100-A2979-S

Přidáno: 31. ledna 2023

(naposledy upraveno 31. ledna 2023)

• velmi prostorný a osvětlený buben
  • variabilní programy (nechybí i rychlý program)
  • odvod kondenzátu je možné do odpadu nebo do velké sběrné přihrádky (..na zálivku květin)
  • výkonná filtrace
  • prodloužená záruka
  • hezký design
  • kvalitní zpracování
  • zatím nic .) a věřím, že to tak zůstane

Naše první sušička :) Dlouho jsme se tomu bránili, ale teď už bych si to bez neuměl představit.
Jsem rád, že jsme nedělali kompromisy s velikostí (když na to prostor je) a koupili tuto sušičku 10kg. Máme ji v kombinaci s 12kg Haier pračkou a jsem spokojený. Designově ladí skvěle, protože vypadají skoro úplně stejně.
Sušení ve 4 stupních - 1 až 3 a studený vzduch (osvědčilo se na zimní bundu, která má na etiketě, že se sušit nemá)

HAIER HW90-BP14939-S

HAIER HW90-BP14939-S

Přidáno: 31. ledna 2023

• tichá, pohodlná obsluha, pěkný design, prostorná
  • po 14 dnech používání bez problémů

Doporučujeme

Haier XIB 6B2S3FS

Haier XIB 6B2S3FS

• Tichý chod
  • Velmi nevhodné vnitřní uspořádání
  • Velmi úzké zádržné systémy pro taliře
  • Stále neumyté příbory
  • Ohromná spotřeba soli
  • Velmi špatně myje
  • Opakovaně neumyté nádobí

Určitě nedoporučiji kupovat. V popisu myčky je 16 sad nádobí. To by ale nádobí muselo být i vzhledem k vnitřnímu uspořádání složené z placatých talířů a nic jiného už by se k nim nevešlo. Opakovaně je nutné dávat nějaké kusy po dokončení programu znovu umýt, protože jsou neustále špinavé.
Myčka má naprosto neskutečnou spotřebu soli, v předchozí myčce ani nepamatuj, jak často se doplňovala.
Myčka Haier píše nízkou hladinu soli každý týden. Myčka rozhodně nepatří mezi premiové produkty, jak se prezentuje!

Přidáno: 30. ledna 2023

• úzká pračka, tichý chod, osvětlení bubnu, výběr programů, výhodná cena, ryché dodání, vstřícná a rychlá komunikace s obchodem
  • chybí detailnější popis programů v návodu

Vybrala jsem pračku podle parametrů, výhodné ceny, výborných recenzí a designu.
Koupila bych si ji znovu.
Doporučuji.

Ověřený zákazník MALL.CZ Slávek

Přidáno: 29. ledna 2023

(naposledy upraveno 29. ledna 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• elegantní
  • jednoduché intuitivní dotykové ovládání
  • úzká s velkým bubnem
  • velmi tichá
  • chybí český návod k obsluze, ale lze ho lehce dohledat na internetu
  • doposud jsme neobdrželi po registraci pračky na prodloužení záruky na 5 + 12 let certifikát prodloužené záruky

Po zhruba 10ti praní funguje bez problému. Pere kvalitně, tiše, sušička zatím neodzkoušena. Pokud je odtoková hadice připojena přímo do odpadního potrubí a voda neodtéká, přestože zjevně čerpadlo funguje, a pračka nahlásí chybu CLrFLtr a filtr je čistý, je třeba ze sifonu odstranit kuličku s pružinkou. Hodí se pro každou příležitost. Pračku jsme si vybrali na základě množství kladných recenzí a můžeme ji tedy jen doporučit.

Přidáno: 25. ledna 2023

• tichá pračka
  • integrovaný motor
  • vyprané prádlo i na nižší teploty
  • velký buben

velmi doporučuji tuto pračku

HAIER HD90-A3979-S

HAIER HD90-A3979-S

Přidáno: 23. ledna 2023

• pěkný desing
  • velký buben
  • osvětlený buben
  • prádlo pěkne suché a měkké
  • ovladací panel bohužel není v češtině,ale budete stejně používat dva programy dokola tak to není až tak potřeba

dobré je,že pokud nemate připravený odpad na odtok vody,tak má svoji vlastní sběrnou nádobu

Přidáno: 23. ledna 2023

• osvětlený buben
  • prodloužená záruka na 12let
  • pěkný design
  • tichá a velice pevně drží při ždímání
  • zkracování programů

Opravdu moc pěkná a tichá doporučuji

Ověřený zákazník elektroobchudek.cz Bradáč Jiří

Přidáno: 21. ledna 2023

Zakoupeno v elektroobchudek.cz

Pěkný design, vyspělá konstrukce, hodně základních programů, intuitivní ovládání.
Tlumící lišty se v rozích obtížně umísťují a zamezují přístup k nohám pro seřízení pračky do svislé a vodorovné polohy

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. ledna 2023

• Ovládání přes aplikaci
  • Velký počet programů
  • Dost hlučná pračka
  • sušička by mohla lépe sušit

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Pokud máte pocit, že sušička nedostatečně suší a postupujete dle doporučení v návodu nebo pračka vydává nestandartní zvuk, obraťte se prosím na naše reklamační oddělení. Děkujeme a přejeme pěkný den. S pozdravem
ONLINESHOP.CZ

• Pračka je tichá
  • Velmi jednoduché ovládání
  • Pěkný design
  • Dobrý poměr cena/výkon
  • Zatím nic (cca tři týdny užívání)

Pračku jsme zakoupili zhruba před třemi týdny, zatím vše bez problému. Pračka funguje velice dobře a v kombinaci se sušičkou od stejné firmy v koupelně dobře vypadá.

HAIER HD90-A3939-S

HAIER HD90-A3939-S

Honza Kohut Honza Kohut

Přidáno: 13. ledna 2023

• Po třech týdnech používání žádný problém, vše funguje tak, jak má.

Po třech týdnech používání žádný problém, vše funguje tak, jak má. Nicméně se jedná o naší první sušičku, tím pádem nemam možnost srovnání s jiným výrobkem

Ověřený zákazník OKAY.cz Janina

Zakoupeno v OKAY.cz

• Sušení zvlášť
  • praní zvlášť
  • programy sušení & praní zároveň
  • hOn aplikace velice fajn …
  • opravdu výborně pere
  • Je velice ticha ! Zdimani ani nevnimam . Při máchàni slyším jen vodu jak se nepouští . Opravdu velice ticha pracka !
  • parní funkce fajn pro děti
  • Vypadá velice Dobre v interiéru .
  • Prvních pět sušení prádlo smrdí po vietnamských hadrech
  • Nevidíte kolik prádlo váží
  • Nevidíte do bubnu během praní
  • Aplikace hOn funguje pouze s 2,5 Wi-Fi - předem si to raději ověřte
  • Bez českého manuálu

Určitě bych si ji koupila znovu. Ale

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

• Super

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz petr

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pekny design, ale to je subjektivni
  • relativne ticha cinnost
  • neni hadice Aquastop (ani neni upozorneni na webu a moznost volitelneho prislusenstvi) = musim resit na 2x
  • absence "standardniho" navodu pri dodavce, musel jsem podrobny navod shanet na Internetu a i ten vyzaduje laborovani. Ve srovnani s navody jinych znacek je tento na vyrazne horsi urovni.
  • nesrozumitelne nastavovani rezimu na pracce ... nastavujeme dle navodu, ale ve finale cekame, co to udela doopravdy... je potreba to regulerne "nastudovat", takze to stoji spoustu casu, protoze cekate, az dojede dany cyklus
  • nastesti teprve jen testujeme, ale bohuzel susici proces zatim skoncil uspesne jen u cca 2 pokusu z 10 .. tj. pradlo bylo teple, ale mokre... ladime pricinu, pripadne budeme volat servis
  • po prani se pod prednimi dvirky objevilo opakovane trochu vody - zatim proverejeme pricinu, jinak servis..
  • chybi standardni "susickovy" filtr na prach a zmolky z pradla , takze vsechno toto ulpiva uvnitr bubnu na tesneni dveri a zrejme se splachuje do odpadni hadice. Pokud tedy mate nejaky sofistikovanejsi sifon pro pripojeni odpadni hadice do odpadu v dome, tak muzete mit problem.
  • pozor na hloubku pristoje! previs desky v zadu je maly a ze steny kouka privod vody a pripadne sifon na odpadni hadici, nemuzete pristroj prirazit uplne ke stene... taky mi to nedoslo, protoze stavajici pracka ma previs velky a cely pristroj je prakticky u steny ..mam stesti, ze to neni aktualne problem

Potrebujeme poresit pracku a susicku pro starsi osobu s omezenim na 1 pristroj. Ocekavani bylo, ze prijdu, vlozim pradlo, prijdu treba za 5hodin a bude vyprano i ususeno a nemusim kolem toho tancovat vic, nez je nezbytne nutne a mohu se venovat osobe za kterou jsem prisel. Tohoto cile se nam po par dnech testovani zatim nepodarilo dosahnout :-( Standardne pouzivame cca 30 let pracku a susicku zvlast a naprosta spokojenost. Bohuzel jsme meli stejna ocekavani i na kombinaci pracka/susicka, takze zatim spise prevlada zklamani.
Kombinaci pracky se susickou bych doporucil pouze ve chvili, kdy opravdu neni jina moznost a soucasne bych asi vybral typ, ktery mohu nekde realne videt, otestovat nebo ho jiz nekdo ma a je schopen dat pravdivou zpetnou vazbu. I nejjednodussi pracka a nejjednodussi susicka zvlast budou asi fungovat lepe.
Kdyz to shrnu, tak za ty penize bych ocekaval funkcni a SNADNO pouzitelny produkt u ktereho nemusim x dnu studovat, testovat nastavovani a travit s tim hodiny casu.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás mrzí, že nejste s výrobkem spokojen. Bohužel, u většiny výrobců není aquastop hadice součástí. A samozřejmě je možné ji u nás zakoupit zvlášť. Pračky se sušičkou bývají některými vlastnostmi omezené oproti samostatným spotřebičům. Proto je možné, že standartním filtrem nedisponuje. Pokud nejste spokojen s výrobkem, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od zakoupení. V případě jakékoliv komplikace prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení.
S přátelským pozdravem
ONLINESHOP.cz

Novák Petr Novák Petr

Přidáno: 11. ledna 2023

• Velmi tichý chod pračky
  • Velmi pěkný vzhled
  • Minimální vibrace při odstřeďování
  • Rozměry
  • Při dávkování sypkého prášku se musí odklopit plastová pacička. Jinak prášek zůstane v nádobce.
  • Návod doporučuji stáhnout z internetu

Používáme krátkou dobu, ale zatím si jí nemůžeme vynachválit.
Když ji zapneme, tak jí sotva slyšíme.
Při dávkování sypkého prášku se musí odklopit plastová pacička. Jinak prášek zůstane v nádobce. Při tekutém prášku ji prostě necháte tak, jak je

Haier C3FE837CGJ

Haier C3FE837CGJ

Přidáno: 8. ledna 2023

• Vyhovuje velikost,je tichá a lehce nastavitelná.Vypadá na kvalitní zpracování výrobku.
  • Beznámrazová.
  • Cena.
  • Skvělé recenze.

Za tu cenu dobrá koupě a DATART zajistil super rychlé dodání.Zkušenosti za několik dní používání normální.Snad vydrží jako původní lednice 17 let.Můžu dopručit.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Jitka

Přidáno: 8. ledna 2023

• tichý
  • u produktu mohl být tištěný návod v češtině

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25