Recenze Haier

Haier HTW5620CNMP

Haier HTW5620CNMP

Ověřený zákazník Tamatelektro Elf

Přidáno: 5. února 2024

(naposledy upraveno 12. února 2024)

Zakoupeno v Tamatelektro

• Velmi tichá, prakticky řešené přihrádky a velmi se mi líbí kontajnerový způsob přihradek u mrazáku . Po registraci prodloužené záruky na kompresor 15 let a motor 5 let

Zatím nic

TOP MŮŽU JEN DOPORUČIT

Haier HD90-A3979

Haier HD90-A3979

• Můžu jen doporučit.
  • Je i vzhledově hezká a krásně funguje

Tuto pračku můžu všem doporučit,

Přidáno: 4. února 2024

• Hodně se do ní vejde
  • Tichá
  • Ovládání přes aplikaci v češtině

Pračka je velká , dobře pere a je tichá. Dobře jde otvírat.
Má aplikaci v češtině a přes aplikaci se dobře ovládá, v aplikaci je spousta programů. Aplikace má pomalou odezvu , ale to nevadí funguje dobře.

HAIER HW80-B14939S8-S

HAIER HW80-B14939S8-S

Přidáno: 3. února 2024

• pračka je tichá ,šuplíček na prací prostředky jde vytáhnout poměrně dost tak že pokud je pračka instalována pod kuchyňskou linku je dobře přístupný.Dále bych ocenil to že na nožička jsou zřejmě nějaké přísavky tak pračka krásně drží na místě. Snadno dohledatelný návod a popis v češtině.Snadný přístup k filtru. celkově snadné ovládání
  • popis tlačítek a programú v angličtině, ale viz.kolonka Pro

na prvním místě je vzhled prostě se musí líbit (to záleží na každém jednotlivci) .Rozumná cena také zaujme. pračka už něco vyprala a zatím teda spokojenost a prodloužená záruka je další bonus po zkušenostech s předchozí pračkou (jiný výrobce , ale která klekla po 3 letech). Tak za mě zatím spokojenost

Přidáno: 2. února 2024

• Ideální rozměry
  • Spousta super možností, jako i-Refresh na rychlé osvěžení prádla, které je jen třeba zlehka zapocené a nemá smysl ho rovnou nechávat prát...
  • WiFi připojení skutečně funguje a je praktické
  • Možnost funkce "Keep Fresh", která i po doprání / dosušení nechá prádlo až 12h počkat s pomalými opakovanými otáčkami, aby "nezahnilo" v bubnu
  • Sušení déle trvá
  • Vyšší energetická náročnost
  • Poměrně hlučnější než samostatné typy přístrojů

Tento model je naprosto skvělý, zcela splnil naše očekávání - je prostorově velmi šikovně řešený a vejde se i do malého prostoru, přesto je buben díky svému velkému obvodu dostatečný i na praní a sušení pro rodinu s 3 dětmi školního věku. Velmi nám také vyhovuje možnost ovládat pračkosušičku na dálku díky připojení na WiFi - aplikace je výborná, ačkoliv je překlad někdy přeci jen trochu zaostávající :), ale důležité je, že funguje. Rozhodně plně doporučujeme a hodnotíme 10/10!

Přidáno: 2. února 2024

(naposledy upraveno 2. února 2024)

• naprosto tichá
  • krásný design - klenot v kuchyni
  • prostorná

prodavač perfektně výrobek odprezentoval

HAIER HW90-BP14939-S

HAIER HW90-BP14939-S

Přidáno: 31. ledna 2024

• Výborný poměr cena / výkon.
  • Velká kapacita 9 kg.
  • Parní programy,
  • Fakticky tichý chod i při max 1400 otáčkách.
  • Přehledné a jednoduché ovládání.
  • Zatím jsem nic nenašel.

Přidáno: 30. ledna 2024

• Skvělý vzhled
  • Tichý chod
  • Snadné ovládání
  • Kompatibilní s aplikací v telefonu

Je potřeba počítat s větší hloubkou, než se uvádí v popisku. V popisu je hloubka pračky se sušičkou 46 cm, ale i s přesahem je hloubka 55 cm. Jinak je to krásná pračka se sušičkou, která velmi šetří místo a zároveň vystačí. Efektivní praní i sušení prádla s parním programem. Tento produkt bych doporučila do menších domácností. Mám malou koupelnu, ale i tak se sem vejde.

Haier HW70-B14929-S

Haier HW70-B14929-S

Přidáno: 29. ledna 2024

• tichost, cena

HAIER HD90-A3979-S

HAIER HD90-A3979-S

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Milan

Přidáno: 28. ledna 2024

(naposledy upraveno 28. ledna 2024)

Zakoupeno v Elektro Vaďura

• prádlo je velmi dobře vysušené
  • velká nabídka programů
  • lze postavit i na univerzální mezikus mezi pračku
  • výhodou je dvojí filtr pro prach
  • popisky na ovládacím panelu nejsou v českém jazyce
  • hlučnost neodpovídá udávaným decibelům, AEG se stejnými decibely je značně tišší
  • Do dnešního dne ( 10 dní od registrace ) nedorazil certifikát o prodloužení záruky
  • menší nádobka na kondenzovanou vodu ( zatím ale dostačující )
Haier HAF5TWA3 011

Haier HAF5TWA3 011

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. ledna 2024

(naposledy upraveno 27. ledna 2024)

• Úchvatný engineering.
  • Opravdu inovativní a praktické.
  • Nic se nepřipaluje = velmi snadné mytí oproti klasickým drátěným podložkám

Preferuji tradiční značky, ale tady Haier opravdu přesvědčil.

Haier HW80-B14979-S

Haier HW80-B14979-S

Přidáno: 26. ledna 2024

• Velikost středně velká nezabírá místo na hloubku
  • Hlučnost pomale žádná
  • Osvětlení bubnu při plnění prádlem
  • Spousta pracích programu na výběr i přizpůsobení pracích programu podle prádla
  • Super je pro vypuštění vody kousek hadičky aby se dalo vypustit do lavoru a pak vytáhnout filtr a vyčisti - kvůli tomu jsme vybíraly

Vůbec nelituji, že jsem šla do této pro mě neznáme značky. Splňuje nadmíru mé očekávání. Jsem nadšena. Mnohem lepší než moje předchozí LG. Prádlo je voňavé, čisté a nadýchané. Možná mi jen trochu chybí české nápisy. Musím zatím vždy kouknout do návodu, co která ikona znamená ale i to se dá oželit a vždy koukmnout.

Haier HW50-BP12307-S

Haier HW50-BP12307-S

Přidáno: 26. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• jednoduché a intuitivní ovládání
  • tichá
  • rozšířené záruky od výrobce
  • automatické programy lze částečně manuálně přenastavit co se teploty a otáček týká
  • max. 1200 otáček, tedy nepříliš vhodné pro následné sušení v sušičce (jedná se však o pračku do minimálních prostor, kde se stejně sušička nevejde a asi se ani v těchto rozměrech nevyrábí .. to ale není důvod ždímat jen do 1200)
  • zvládne 5 kg (původní skoro 20 let stará Candy dávala jen 3,5 kg)
  • drahá jak sviňa (prostě nestandardní rozměry)
  • nemá program pro samostatné odstřeďování a vypouštění (dobré, když při praní odmítne vyždímat a prádlo se musí rozdělit a doždímat)
  • nemá podporu žádné aplikace - v této cenové kategorii bych očekával vlastní nastavení programu přes app, notifikaci o průběhu praní, ...
  • nemá zásobník na prací gel a aviváž s automatickým odběrem - pro každé praní se musí dát extra dávka
  • už i italské pračky se vyrábějí v Číně .. nebo jen ty pro východoevropský trh? :(

Pračka do nestandardně malých prostor. Téměř univerzální AI program funguje výborně. Na základě rozšířených záruk výrobce očekávám kvalitní zpracování a dlouhou životnost.

Haier HWD80-B14979-S

Haier HWD80-B14979-S

• Vypere
  • Usuší
  • tři úrovně usušení
  • poměrně tichá
  • informace o zbývající době programu jsou jen přibližné, to se týká i plánování odloženého konce programu
  • má odtokový filtr, který se má pravidelně čistit
  • zpočátku smrdí jako nová kamna, ale po několika vypráních a sušeních to je ok

Celkově spokojenost.

• tichá
  • 14 programů
  • osvětlený buben
  • 10 kg prádla

Pračka je parní a to je super. Má veliký buben na 10 kg prádla. Je velmi tichá a neskáče. Buben má osvětlený. Prádlo je krásně vyprané. Po doprání hlásí zvukový signál.
Na pračku je po registraci prodloužená záruku 5 let zdarma na kompletní servis a 12 let zdarma na invertorový motor.
Doporučuji tuto pračku.

Ověřený zákazník OKAY.cz Tadeáš

Přidáno: 24. ledna 2024

(naposledy upraveno 24. ledna 2024)

Zakoupeno v OKAY.cz

• Velký prostor
  • Šuplíky u mrazáku
  • Parádní LED panel
  • Rychlé nachlazení

Lednici jsme zakoupili z důvodu nedostatečné kapacity předchozí ledničky a jsme zatím naprosto spokojeni. Praktické jsou i dva šuplíky v prostoru mrazááku.

• Velká a prostorná
  • Parádní šuplíky u mrazáku
  • Super zadní osvětlení
  • Rychle se nachladí

Měli jsme menší starší ledničku, která nám přestávala stačit z důvodu kapacity jak lednice, tak mrazáku. Proto jsme si vybrali tuto, která nás zaujala i svým vzhledem a naprosto praktickými šuplíky u mrazáku. Zatím si nemáme na co stěžovat.

Pokud hledáte prostornou ledničku i mrazák se skvělým vzhledem a nevadí vám vyšší energetická náročnost, tak už nemusíte hledat dál.

Ověřený zákazník planeo.cz [email protected]

Přidáno: 23. ledna 2024

(naposledy upraveno 23. ledna 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

• moderní design
  • snadná ovladatelnost
  • velký výběr programů
  • osvětlení bubnu

Pračku jsem si vybral z důvodu prodloužené záruky a velice pěkného vzhledu. Po 14 denním používáním naprostá spokojenost.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25