Recenze Haier

Přidáno: 24. ledna 2014

Zakoupeno v Elektrodopatra.cz

• menší velikost
  • nevím

ledničku jsem objednala pro svou starou tetu, vzhledem k tomu,že sama mám značku Haier a jsem s ní spokojena objenala jsem jí i pro ní

Odmražování: Standardní

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Livia

Přidáno: 19. ledna 2014

(naposledy upraveno 19. ledna 2014)

• Jednoducha obsluha

Doporucuji pro toho, kdo potrebuje zakladni programy na prani a rychlou orientaci pri obsluze

Michal Michal

Přidáno: 18. prosince 2013

• Pere dobre
  • Neni nijak extra hlucna
  • Jednoducha ovladatelnost
  • Nijak kriklavy design
  • Nemam vyhrad, snad je, cesky manual - tam se mi zdal misty nepresny a zavadejici preklad.

Pro 2 lidi je tato pracka svou velikosti dostacujici. I pocet programu a nastaveni je myslim OK (i kdyz ja bych jako chlap ocenil, kdyby to melo 1 program a sly jen nastavovat stupne, otacky a doba prani - takhle by to bylo pro me logictejsi a prehlednejsi - stejne nikdy nenasbiram celou pracku jen vlnenych, nebo syntetickych veci). Zapojeni a instalace pracky, tak bez problemu (dle navodu zvladne kazdy).

HAIER BD 103GAA

HAIER BD 103GAA

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2013

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Tichý a kvalitní mražák, který splňuje všechna očekávání a funguje dle údajů výrobce.

Doporučuji.

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Krásný design
  • Přehledný mražák-šuplíky
  • zatím nic

Původně jsem si ledničku vybrala kvůli barvě. Ale čím déle ji mám doma, tak jsem nadšená hlavně přehlednými dvěma mražákům. Je to kus nábytku, nejen obyčejná lednice. Určitě všem doporučuji, dle recenzí kvalitní značka, zatím ji mám pár dní, tak nemohu posoudit.

Haier AFL 631 CS

Haier AFL 631 CS

Ověřený zákazník MALL.cz klepi

Přidáno: 13. listopadu 2013

Zakoupeno v MALL.cz

• Fajn lednice bez tvorby ledu a přehledná se zasuvkou pro zeleninu s optimálními podmínkami pro ni.
  • Prozatím nezjištěno.

Dobrá koupě si myslím, kvalitní motor se zarukou.

Haier AFD 631 GW

Haier AFD 631 GW

Ověřený zákazník ELEKTROCB.CZ Michal Juřica

Přidáno: 4. listopadu 2013

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Vzhled
  • Uspořádání polic
  • Přehledný mražák
  • Na ovladání je potřeba manuál - aspoň napoprvé, pak je to už hračka. Ale obávám se že až budu chtít nastavit režim dovolená, tak opět hledat manuál - jak to provést :-)

Proti staré lednici je i na 9°C všechno chladné - jde jen o zvyk.
Přehození dvířek - v přiloženém manuálnu je i postup, ale oficiálně v popisu nebyl.
Odlepování krycí folie je titěrná práce, ale dalo se to.
Zatím spokojenost.

Jaro Jaro

Přidáno: 3. listopadu 2013

• Pekny vzhlad
  • Strasne hlucna
  • Spina nonstop kompresor kt.huci ako kombajn
  • Neda sa mat tento vyribik v obytnom priestore
  • Nato aby bola vinoteka umiestnena v garazi je to trosku draha hracka

Hluk je katastrofa a to nevyvazi anidizajn a prevedenie

Hlučnost: Hlučná

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Alena Novosadová

Přidáno: 17. října 2013

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Jsem opravdu moc spokojena. Pračka je tichá.
  • Spousta programů, možnost nastavení otáček ždímání.

Velká spokojeno, za nízkou cenu, opravdu velká kvalita.

HAIER HFZ 136AA

HAIER HFZ 136AA

Ověřený zákazník Spořílek.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 15. října 2013

Zakoupeno v Spořílek.CZ

hodnocení po týdnu provozu není objektivní ale jsem rád,že funguje

Ověřený zákazník Spořílek.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. srpna 2013

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• Hezký design
  • Dobré zpracování
  • Ideální kapacita i rozměry
  • Hlučnost - když sepne kompresor je opravdu hodně slyšet a i když běží jen ventilátor (běží stále) je poměrně rušivý...

V obýváku hezký designový doplněk, který splní svou funkci. Jen ta hlučnost by mohla být nižší...

Hlučnost: Hlučná
Haier HW70-B1401

Haier HW70-B1401

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Sandra Dočkalová

Přidáno: 18. července 2013

• velký výběr programů
  • lze nastavit teplotu a otáčky
  • velmi tichý chod
  • velká dvířka
  • pěkný design

Tuto pračku určitě doporučuji - má jednoduché ovládání, kdy lze u většiny programů nastavit teplotu a otáčky. Má rychlý program na 15 minut, což oceňuji.
Záruka na motor 10 let.
Pračku určitě doporučuji.

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ WigiShop

Přidáno: 4. července 2013

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Funguje, lze nastavit veškeré parametry, extra máchání, teplotu, otáčky, znečištěné prádlo. Velmi intuitivní ovládání. Zobrazuje čas do konce ještě před praním.
  • U programů lze nastavit maximálně 1000 otáček na ždímání, 1200 otáček lze nastavit u funkce ždímání.

Byl za dobrou cenu, jsem zvědavý, zda se Haier osvědčí. Předešlý Indesit byl šunt.

Haier DW 12 TFE3

Haier DW 12 TFE3

zubr zubr

Přidáno: 30. června 2013

(naposledy upraveno 30. června 2013)

• Kvalitní nerezový povrch uvnitř myčky.
  • Kvalitní bílý lak zvenku myčky.
  • Má malý číselný displej,zobrazující zbývající čas do konce mytí popř. chybová hlášení ve formě kódu.
  • Má aquastop.
  • Funkce reset.
  • Při otevření dveří za provozu se mytí vypne a myčka pípá.
  • Velmi hlučná myčka - čerpadlo občas vrčí až drnčí nadmíru,šplouchání vody je snesitelné.
  • Výsledky mytí jsou velmi proměnlivé i při stejném znečištění téhož nádobí a použití téhož typu a značky mycího prostředku.
  • Plastové nožky vepředu se mi asi za rok ulomily při přesouvání myčky...jsou jako z perníku,používám je dál v kratší verzi.
  • Jednoduchý číslicový displej neumožňuje sledovat program po jeho jednotlivých úsecích...je potřeba vysledovat,ve který čas myčka třeba suší,abyste ji mohli dříve vypnout kvůli úspoře elektřiny,protože sušení stejně není zrovna stoprocentní a abyste program nevypli předčasně,kdy bylo např.ještě potřeba nádobí opláchnout.
  • Nádobí je nutné po umytí myčkou oplachovat ještě ručně,zůstávají na něm mydlinky při použití prášku,gelu i tablet - mám ale tušení,že vzhledem k malým rozdílům mezi myčkami nádobí,tohle platí pro většinu (ne-li všechny) myčky - za vodu tudíž neušetříte nic.

Myčku mám asi 2 roky,je hodně ,často až nesnesitelně,hlučná,nutno říct,že je celkově spolehlivá - alespoň můj kus - zatím ani nejmenší porucha či zaváhání myčky po dobu asi 2 let,koupil jsem ji kvůli úspoře vody,na což se mi ale myčka neosvědčila,protože je nutnost nádobí po umytí myčkou ještě ručně opláchnout a drhnout,protože mycí prostředky z myčky na nádobí zůstávají a bez ručního oplachu a tření jídlo chutná opravdu divně.Spotřeba elektřiny není až tak vysoká,obzvláště protože myčku vypnu před dokončením mycího cyklu,kdy zbývá již jen sušení,které není na nic,nádobí je i při dokončení jakéhokoliv programu úplně mokré.Výhodou použití myčky je vlastně pouze použití nejintenzivnějšího programu (70 stupňů celsia),který likviduje některé (rozhodně ne všechny) choroplodné zárodky (bakterie,viry aj.).Co se týče typu mycích prostředků,nejvíce se mi osvědčilo použití gelového tekutého prostředku,neboť je to vlastně již rozpuštěný prášek a tudíž účinkuje okamžitě a nejlépe,suchý prášek je taktéž dobrý,chce již kratší dobu na rozpuštění no a tablety jsou vlastně slisovaný prášek s příliš dlouhou dobou rozpouštění...často i po nejdelším či nejintenzivnějším programu zůstane zbytek tablety nerozpuštěný na dně myčky,tudíž tablety považuji za nepoužitelné.Myčku je také třeba ,dle výrobce ,navíc občas vyčistit ručně octem (proti vodnímu kameni a pachům) - namáhavé a jednou asi za měsíc speciálním prostředkem na myčky,který odstraní nejen vodní kámen,ale hlavně mastnotu - bez námahy,jen se vloží prostředek do myčky a zapne nejintenzivnější program - zbytek již udělá myčka sama.Čištění je u myček nádobí velmi důležité,neboť spolu s nádobím se vlastně myje i myčka sama.
Nejlépe myčka umývá sklo,ne každé sklo je ovšem vhodné do myček,stejně nejsou vhodné např.dřevěné předměty.
Shrnutí je tedy takové,že používání této myčky (a pravděpodobně všech myček nádobí) - vzhledem k absenci jakýchkoli kartáčů v myčce nádobí (např.myčky aut kartáče mají)-myčky nádobí myjí vlastně hlavně tlakem vody (horké) a méně již mycím prostředkem - NEPŘEDSTAVUJE ŽÁDNÉ ÚSPORY ANI VODY,ANI ELEKTŘINY ANI FYZICKÉ PRÁCE.

Hluk myčky: Hlučná
Ovládání: Jednoduché
Čistota nádobí po omytí: Nedostatečná
Uspořádání nádobí v myčce: Vyhovuje

Dea Dea

Přidáno: 22. května 2013

• Tichá, dobře pere, skvělý krátký program

Jednoduchá pračka, tak ji nastavíte , tak pere. Tichá , nehýbe se při ždímání

• Lednice je
  • pohodlna,
  • prostorna,
  • vyborne dela led,
  • voda na piti je z ni vynikajici,
  • supliky na mrazene veci prijemne uzpusobene
  • mam zkusenosti z USA a tak jsem hledala stejny nebo podobny produkt a tato lednice vyhovuje kriteriim, ktera jsem chtela
  • torsku vyssi spotreba neni na zavadu diky komfortnosti uzivani
  • nic proti

doporucuji ostatnim, protoze supliky jsou pro me lepsi na mrazene veci nez mrazak na vysku a polickovy

Haier JC 82

Haier JC 82

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Pavel Krejčí

Přidáno: 8. března 2013

Zakoupeno v TIPNET.CZ

• Nízká hlučnost.
  • Za běžného provozu domácnosti není slyšet.
  • Teplotní rozsah vyhovující.
  • Neobvyklé řešení uložení lahví dole.
  • V horní části by mohla být ještě jedna ukládací mřížka.

Tuto vinotéku jsem vybral protože jako jediná kompresorová vyhovovala mým požadavkům na rozměry.
Výrobek používám zatím krátce, ale jsem spokojen.
Dopuručuji pro jeho tichý chod.

Haier AFL 631 CC

Haier AFL 631 CC